Otul się zimą

 

Płaszcz damski o strukturze baranka to hit tego sezonu, pokochały go kobiety na całym świecie. Takie okrycie zapewnia stylowy look, bez względu na to co włożymy pod spód. Niezależnie czy zdążyłyśmy tylko sięgnąć po jeansy i sweter, czy też sukienkę, taki płaszcz podbije całą stylizację.

To bardzo uniwersalne okrycie doskonale spisuje się w wielu zestawieniach. Jeśli chcemy przełamać nieco bardzo elegancki look wystarczy narzucić go na garnitur i uzupełnić całe zestawienie eleganckim kuferkiem. Podczas „after hour” nosimy go ze spodniami i dopasowanym golfem. Dodatkowo w towarzystwie muszkieterek uzyskamy niebanalną i kobiecą stylizację. W weekend, podczas spaceru nosimy go do dresowych spodni i bluzy. Na spotkanie z przyjaciółkami zakładamy „baranka” na zwiewną sukienkę we wzory i uzupełniamy kozakami.

To okrycie z pewnością przyda się podczas chłodnych jesiennych dni. Już sam wygląd kojarzy nam się z ciepłem, a dotyk z przytulnością. To coś, czego nie może zabraknąć zimą w damskiej szafie.