Wiosenny look dla eleganckiego mężczyzny od Lavard

Wiosenny look nie musi dłużej kojarzyć się z jednolitym t-shirtem i jeansowymi spodniami. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na elegancję z nutką włoskiego luzu. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe dzięki wybraniu lekkich, naturalnych tkanin - na przykład lnu, bawełny lub wysokoskrętnej wełny, która wbrew pozorom nie powinna kojarzyć się nam wyłącznie z zimą. Wyjątkowe zalety naturalnych włókien korzystnie wpływają również na użytkowanie odzieży w miesiącach letnich. Doskonała termoregulacja, trwałość włókien, właściwości antybakteryjne, a także antyalergiczne to tylko niektóre z korzyści, które oferują nam len, bawełna czy wełna. 

W LAVARD podczas pracy nad kolekcjami letnimi świadomie sięgamy po wyjątkowe, włoskie tkaniny o szlachetnych składach. Dają one gwarancje najwyższej trwałości i nienagannego wyglądu przez lata. W parze z jakością idzie także nowoczesny design oraz modowa kolorystyka. W tym sezonie jest to bez wątpienia błękit, morski turkus oraz cieliste beże, które doskonale komponują się z bazowym granatem oraz camelem. 

Priorytetem kolekcji męskiej na wiosnę-lato 2022 jest wysoki komfort użytkowania oraz poszerzony zakres ruchów przy zachowaniu eleganckich i ponadczasowych fasonów. Drogą do osiągnięcia tego efektu jest przemyślane wprowadzenie lżejszych konstrukcji, takich jak półpodszewki lub marynarki pozbawione podszewek. Nie warto dać ponieść się wrażeniu, że marynarka taka wygląda na niekompletną. Przeciwnie - konstrukcje bez podszewki oraz z półpodszewkami to małe dzieła sztuki krawieckiej, które wymagają lata doświadczeń oraz znakomitej wiedzy. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu takich rozwiązań wewnątrz, możemy zaproponować naszym Klientom wyjątkowo komfortowy, nowoczesny i głęboko osadzony w bieżących trendach produkt, który spotka się z uznaniem i sympatią ze strony nawet najbardziej wymagających Klientów.