Elegancki granat

 

Granat to kolor, który znajdziemy w szafie każdej kobiety. Zaraz obok czerni jest ponadczasowym odcieniem, który nigdy nie wychodzi z mody. Pięknie komponuje się z takimi odcieniami jak: biel, szary czy beżowy, a kiedy pragniemy odrobiny szaleństwa to śmiało łączymy go z czerwienią, żółtym, różem czy nawet turkusem. Taka możliwość przypadnie do gustu niezależnym i pewnym siebie kobietom.

Wybierając stylizację w tym kolorze możemy być pewni, że zawsze trafimy w dziesiątkę. Pasuje do każdego typu urody. Czy to blondynki, brunetki lub rude, wszystkie fantastycznie wyglądają w granatach.

Ten kolor posiada jeszcze jedną cenną zaletę. Dodaje powagi i wzbudza respekt, dzięki czemu świetnie spisuje się w wizytowych czy biznesowych stylizacjach. To dlatego często spotykany jest na mundurach różnych funkcjonariuszy czy na garniturach urzędników państwowych i biznesmenów. Granat postrzegany jest jako „najmądrzejszy” z kolorów, dlatego jeśli chcemy zrobić wrażenie, podkreślić swoje kompetencje lub wzmocnić autorytet sięgajmy po granatowe garnitury, sukienki czy płaszcze.

To absolutny „must have” w szafie zarówno damskiej jak i męskiej.